ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy

Deklaracja dostępności

Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej www.okibmoszczenica.pl.


Dane teleadresowe jednostki:
Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy
38-321 Moszczenica, ul. Samorządowa 1
tel: 18 3541044
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ePUAP: /okibmoszczenica/skrytka

Data publikacji strony internetowej: 1.10.2014
Data ostatniej istotnej aktualizacji: 1.06.2021


Strona internetowa www.okibmoszczenica.pl jest częściowo zgodna z Ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej:

— brak opisów zdjęć — tekstu alternatywnego, dla czytników obsługiwanych przez osoby niepełnosprawne,
— linki prowadzące do materiałów na innych stronach (podstronach) nie zawierają treści tekstowej, którą mogą odczytać programy dla niepełnosprawnych,
— część dokumentów nie ma poprawnie zaznaczonej struktury logicznej lub są skanami.


Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez pracowników Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy wspomaganej narzędziami automatycznymi.

Oświadczenie sporządzono dnia: 24.09.2021


Na stronie internetowej można używać standardowych skrótów klawiaturowych przeglądarki.

Informacje zwrotne i dane kontaktowe:


W Ośrodku Kultury i Biblioteki w Moszczenicy do realizacji spraw w zakresie dostępności cyfrowej wyznaczona została Joanna Brach (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 18 35 41 044, dotyczy powiadomień o braku dostępności cyfrowej oraz żądań zapewnienia dostępności cyfrowej).

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych każdy ma prawo wystąpić do podmiotu publicznego z żądaniem udostępnienia cyfrowego wskazanej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub ich elementów, ewentualnie zapewnienia dostępu alternatywnego, na warunkach określonych w ustawie. W przypadku odmowy wnoszący żądanie może złożyć skargę z zastosowaniem przepisów Ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego, a także powiadomić Rzecznika Praw Obywatelskich:www.rpo.gov.pl.

 

Dostępność architektoniczna


Lokale Ośrodka Kultury i Biblioteki znajdują się na parterze budynku. Wejście do budynku znajduje się od strony ulicy. W budynku jest winda i podjazd dla osób niepełnosprawnych. Przed budynkiem wyznaczono miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Do Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy można wejść z psem przewodnikiem lub psem asystującym

W pomieszczeniach Ośrodka Kultury i Biblioteki nie ma pętli indukcyjnych zagrażających osobom z rozrusznikiem serca. 
Zapewnienie osobom słabo słyszącym oraz głuchoniemym metody komunikacji przy załatwianiu spraw.

Joanna Brach
Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy
Image
Image
Image
Image
Image

Kalendarz wydarzeń

grudzień 2022
P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1